Елетрострум із місць загального користування павлоградці завертають у власні подвір’я. 

Із 1 листопада зовнішнє освітлення в місті перестали вимикати у нічний час. Мешканці приватного сектору вирішили використати цей факт для власних потреб.

«Зараз виникла ще одна проблема . На наступний бюдетний рік нам потрібно буде вирішувати цю проблему. Включили освітлення, всю ніч воно горить. У приватному сектрі люди зрозуміли, щог воно всю ніч горить і тепер вночі можна робити накиди і красти електроенергію. Люди обігрівають теплиці вночі , виконують різні зварювальні роботи», – сказав міський голова Анатолій Вершина під час пленарного засідання депутатів.

За його словами у зв’язку із цим почастішали випадки аварійного відключення електрики у декотрих районах міста. Для вирішення проблеми він запропонував міняти лінію електропередач, замінивши звичайні електрдроти на СІПи (самоутримний ізольований провід).

«Нам потрібно буде мінять лінію і переходить на СІПи. І тоді ніхто нічого не зможе накинути і викрадати електрику. Це не так дорого нам обійдеться», – зауважив міський голова.

Довідково

СІП – самоутримний ізольований провід. Ізоляція виконана з світлостабілізованого поліетилену високого тиску чорного кольору, стійкого до впливу ультрафіолетового випромінювання.

Накид на дроти. Цей варіант крадіжки електрики поширений у випадку підключення потужньго верстата, або зварювання в процесі будівництва та ремонту. Накид знімається після звершення робіт.