Аналогів в Україні немає 

У Дніпрі зводять паліативний центр – перший в області. Як повідомив голова ДніпроОДА, заклад для невиліковних хворих відкриють вже у 2019-му.

Він не матиме аналогів в Україні. Пацієнти закладу знаходитимуться у комфортних палатах, під наглядом лікарів та психотерапевтів. Працюватиме денний стаціонар – це нова практика для подібних установ. Буде тут й виїзна бригада медиків, яка відвідуватиме паліативних хворих вдома. З новинок ще – кабінет корекції болю. Допомога кожному пацієнту буде індивідуальною.Повідомляє прес-служба Дніпро ОДА.

Центр у Дніпрі розрахований на 20 одномісних та 13 двомісних кімнат, розповів головний позаштатний спеціаліст з паліативної та хоспісної допомоги департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Юрій Криничний. У закладі будуть кімнати для волонтерів, родичів пацієнтів. У будівлі проходитимуть й навчальні семінари для медиків.

Нині будівельники ведуть демонтажні роботи. У колишньому корпусі дніпровської лікарні №15 замінять дах, вікна, облаштують фасад. Всередині зроблять перепланування та ремонт, розповів прораб Віталій Марсов.

На сьогодні в області при звичайних лікарнях функціонує 102 хоспісних ліжка.