Щойно повернувшись із місць позбавдення волі за викрадення автівки, чоловік знову викрав автомобіль і знову сяде за грати

Подія сталась в селі Мар’ївка, Павлоградського району. Власник викраденого автомобіля «ВАЗ 2106» розповів правоохоронцям, що машина зникла просто з території його домоволодіння.

Повідомляє прес-служба Павлоградського відідлу поліції.

«Напередодні викрадення власник автівки вживав алкогольні напої разом з малознайомими чоловіками. Після відпочинку нові товариші відвели його додому. У дворі вони побачили автомобіль. Скориставшись станом господаря, підручними засобами чоловіки відкрили авто, завели його та поїхали. Проте далеко не втекли, старенька автівка дорогою заглохла, тож злодії були змушені її залишити», – йдеться в повідомленні.

Усі четверо – мешканці одного із селищ Павлоградського району. Всі вони раніше вже притягувались до кримінальної відповідальності. Один з викрадачів лише два тижні потому вернувся з місць позбавлення волі, де відбував покарання за аналогічний злочин.

За фактом незаконного заволодіння транспортним засобом відкрито кримінальне провадження за ст. 289 Кримінального кодексу України.