Туди помістили найагресивніших безпритульних 

Притулок для тварин у Павлограді офіційно запрацює із 1 січня 2018. Проте «за погану поведінку» декілька вуличних чотирилапих помістили до притулку достроково.

«З настанням холодів безпритульні собаки почали збиватися в зграї та стали набагато агресивнішими. Це відчули на собі жителі багатьох мікрорайонів міста.На «гарячу лінію» виконкому щодня надходить по 10-12 дзвінків зі скаргами на бродячих собак. Від них немає порятунку ні в центрі міста, ні у віддаленому приватному секторі», – повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

А тому було прийнято рішення про відлов найагресивніших тварин та поміщення їх у притулок. 24 листопада було виловлено кілька собак. Спочатку бригада працювала на території Дитячого парку, потім виїхала до будівлі СШ № 1 та на міськвітку. Відловлені тварини були поміщені в клітку і перевезені на територію притулку.

У відділі регіональної політики повідомляють, що за собаками у вольєрах тепер доглядають працівники притулку.

«Поспішаємо запевнити жителів міста, що ніхто не збирається утилізувати цих тварин. Навпаки, собаки нагодовані, їх огляне ветлікар. Згодом вони будуть стерилізовані, а потім розподілені по інших вольєрах, в залежності від стану здоров’я. Згодом тварини будуть прилаштовуватися в добрі руки, або підуть служити охоронцями на підприємства», – йдеться у повідомленні.

Відлов найагресвніших безпритульних таварин буде проводитись постійно.