Центр медико-соціальної реабілітації для дітей з обмеженими фізичними можливостями діє у Павлограді із 2007 року.

Заклад знаходиться на базі амбулаторії сімейної медицини №7 міста. Це є комунальна спеціалізована медична установа, де одночасно проводиться реабілітаційне лікування (форма реабілітації амбулаторна, в терміні часу 2-4 тижні) та консультативна допомога.

У закладі працюють педіатри, невролог, психолог, логопед, інструктори з лікувальної фізкультури, сестри медичні з масажу і фізіотерапії.Головний лікар – Олена Дуднікова. 


За 10 місяців 2017 у Центрі пролікувались 123 дитини з обмеженими фізичними можливостями. Корекційні заняття з дітьми проводить також логопед та психолог.
В середньому діти -інваліди можуть пройти у Центрі 2-3 курси оздоровчих процедур. Повідомила лікар-педіатр Тетяна Нестеренко.

«В центрі працює кабінет лікувальної фізкультури де проводиться комплекс вправ залежно від порушень стану з використанням вертикалізаторів, сенсорних доріжок, проводиться лікувальний масаж та теплові процедури.Психолог і логопед центру проводять корекційно-відновлювальну роботу з використанням обладнання сенсорної кімнати, комп’ютера та розвиваючих ігор», – розповіла лікар-педіатр.