Павлоградський міськрайонний суд ухвалив рішення на користь освітян

Упродовж 2017 року педагогічні працівники Павлограда проходили профілактичні огляди за власний кошт, із міського бюджету такі витрати не передбачались.

Освітяни вважають, що це є порушенням закону. Як розповів tv-news.dp.ua керівник міської профспілки працівників освіти Олександр Рєзніков, згідно законодавства за медогляд працівників має сплачувати роботодавець. А так як школи є комунальною власністю міської ради, то відповідно кошти за проходження профоглядів педагогів має сплачувати міська рада.

Свої права освітняни захищали у суді. 21 листопада Павлоградський міськрайонний суд ухвалив рішення, за котрим міська рада має відшкодувати освітянам міста кошти, витрачені ними на проходження профоглядів у 2017 році. Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку для подання апеляційної скарги. Апеляцію можна подати упрордовж 10 днів з дня проголошення вироку.

За словами Олександра Рєзнікова, на проходження освітянами профоглядів у 2018 році у міському бюджеті уже закладені перші 120 тис грн.