Біля меморіалу вони вшанували пам’ять загиблих 

28 листопада павлоградці, чиї сини та чоловіки загинули в зоні АТО, побували біля меморіалу на честь загиблих воїнів 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади та 20-го окремого мотопіхотного батальйону в смт Черкаське.


Про це йдеться на офіційній сторінці 93-ї ОМБ у Facebook

Заступник командира 93-ї ОМБр з морально-психологічного забезпечення підполковник Богдан Ситник подякував батькам за виховання синів.

«Кожен з тих, хто загинув в бою за нашу землю, був особистістю. Людиною з власним світом, життям, мріями та планами. І все це було принесено в жертву заради України. Принесено свідомо. Адже можна було відсидітися дома чи за кордоном. Можна було знайти купу причин, аби залишитися в теплі та безпеці. Проте вибір було зроблено інший. Інтереси України, народу було поставлено вище особистих. Це і є те, що насправді називають Героїзмом. Готовність пожертвувати собою заради інших, усвідомлюючи, що ціною буде власне життя. Дякую Вам за те, що виховали справжніх Героїв! Не в наших силах повернути полеглих. Але ми спроможні та зобов’язані продовжувати розпочату ними справу та завершити її нашою Перемогою. Так і буде!», – сказав Богдан Ситник.

Довідково

На сьогодні у Павлограді проживає 13 родин військовослужбовців, які загинули в зоні АТО.

      Джерело фото: соцмережа Facebook