Була реальна загроза вибуху паливно-мастильних матеріалів 

Пожежа сталась удень 29 листопада в гаражному кооперативі «Чайка» по вул. Перемоги у Павлограді. Повідомлення про пожежу на лінію «101» надійшло о 15:24.

До місця події оперативно виїхало одне відділення 27 державної пожежно-рятувальної частини. По прибуттю рятувальниками було встановлено, що пожежа виникла всередині гаражу, в якому знаходиться автомобіль «OPEL Kadett», 1991 року випуску. Повідомляє начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.

«Незважаючи на величезний ризик вибуху, який могли спричинити ймовірні запаси паливно-мастильних матеріалів ( як правило вибухонебезпечні матеріали зберігають саме в гаражах), рятувальники негайно приступили до ліквідації займання, застосовуючи піну», – йдеться у повідомленні.

Вогнем було знищено автомобіль, майно яке знаходилось в середині цього гаражу, та пошкоджено покрівля сусіднього.
Зі слів власника, всередині не знаходилось жодних вибухонебезпечних предметів, але під час огляду приміщень рятувальники виявили газовий балон. Загальна площа пожежі склала 32 м кв. Станом на 16:17 пожежа ліквідована.

Рятувальники звертаються до автомобілістів із проханням дотримуватися правил пожежної безпеки при експлуатації транспортних засобів. Адже останнім часом почастішали випадки пожеж, пов’язаних з автомобілями.