29 листопада 2017 року на 89 році перестало битися серце Маросіна Петра Ілліча.

Міський голова Павлограда, депутати міської ради, виконавчий комітет висловлюють рідним, близьким, колегам й усім, хто знав Петра Ілліча глибоке співчуття.

Уся трудова діяльність Петра Ілліча була пов’язана з вугільною промисловістю. Після закінчення Донецького індустріального інституту він працював на шахтах тресту «Селідоввугілля», у 1964 році очолив трест « Павлогравугілля». Це були роки постійного творчого пошуку і трудових перемог. Під його керівництвом були введені в експлуатацію нові шахти, велика увага приділялася технічній модернізації виробництва, велася постійна боротьба за збільшення об’ємів видобутку вугілля та підвищення його якості.

Повідомляє відділ регіональної політики Павлоградського міськвиконкому.

«Він був високоерудованим, професійним, вимогливим керівником, наполегливим в досягненні цілей. Під керівництвом Петра Ілліча Західний Донбас зайняв лідируюче положення серед інших вугільних басейнів. Петра Ілліча добре знали і шанували за глибоке знання та вірність своїй справі, вимогливість і наполегливість, високу працездатність та вміння вирішувати найскладніші виробничі завдання», – йдеться у повідомленні.

Велика шана та світла пам'ять про Маросіна Петра Ілліча будуть жити в серцях павлоградців!