Вуличну акцію у центрі Павлограда провела група волонтерів Павлоградського медичного коледжу з волонтерського загону «Панацея» (керівник загону Семененко О.В.): Корнієнко Марина, Акперова Лейла, Сіда Вероніка та Кузмінова Дарина.

Мета акції: пропаганда здорового способу життя, підвищення поінформованості населення з питань профілактики соціально небезпечних хвороб – туберкульоз, ВІЛ/СНІД, наркоманія, захворювань, які передаються статевим шляхом, збереження репродуктивного здоров’я, підтримка людей, які живуть з ВІЛ/СНІД та толерантне ставлення до тих, кого торкнулась ця проблема.

Учасники акції спілкувались з перехожими, роздавали інформаційні листівки та буклети щодо профілактики ВІЛ/СНІДу, важливості ведення здорового способу життя, виховання покоління вільного від СНІДу. Багато уваги приділяли спілкуванню з молоддю та акцентували увагу, що тільки безпечна поведінка і здоровий спосіб життя збережуть здоров’я та захистять від ВІЛ-інфекції та інших соціально небезпечних хвороб.

Акцію до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом волонтери медичного коледжу разом інструктором з санітарної освіти сімейної амбулаторії №7 Ольгою Деркач провели також в Західно-Донбаському професійному ліцеї.

Під час заходу  вони роздавали пам’ятки «Захисти себе сам» та спілкувалися з аудиторією. Студенти 1 та 2 курсів мали можливість дізнатися більше про шляхи запобігання ВІЛ-інфікування, важливість ведення здорового способу життя та безпечної поведінки і отримати відповіді на свої запитання.

                        Інформація надана Кабінетом пропаганди медичних знань