В житловій 9-поверхівці відвалюється під’їзд 

Велика тріщина на стику третього та другого під’їзду у 9-поверхівці по вул. Корольова,2 (колишня Тельмана) проходить по вертикалі через увесь будинок.


Проблема існує уже давно, мешканці будинку кажуть, що як мінімум років 10. За допомогою люди звертались в різні інстанції. І нарешті півтора роки тому здається, що таки «достукались». Біля багатоповерхівки з’явився будівельний матеріал, підрядники, котрі мали укріпити фундамент та виконати інші роботи, щоб зупинити руйнацію будівлі.

« Влітку минулого року там почались роботи начебто по ліквідації тріщини , укріпленні фундаменту. Привезли таку лійку , планували заливати десятки тонн розчину туди для зміцнення фундаменту, поробили канали і так ніхто нічого і не зробив», – розповіли tv-news.dp.ua мешканці 9-поверхівки.

В результаті такого «ремонту» ситуація не тільки не покращилась, а значно погіршилась.

«Ситуація не покращилась, будинок як тріщав, так і тріщить . В будинку страшно жити, лягаєш спати і не знаєш встанеш вранці чи ні. Тріщить уночі. Ми зробили у квартирі ремонт і по плитах все потріскалось. Стеля тріснула. Я вранці, коли іду на роботу, то таке враження, що східці аж гойдаються», – розповідає жителька останнього поверху багатоповерхівки.

Окрім того, що тріщина нікуди не поділась, людям довелось всю минулу зиму і до цього часу жити із дирами замість вікон у під’їзді. Старі вікна будівельники зняли, а нових не поставили.

«У жовтні минулого року почали видовбувати вікна . Обіцяли замінити на пластикові. Але замінили лише одне вікно і на цьому роботи припинились. Холодно було настільки, що стіни у квартирі , що прилягають до підїзду, були дуже холодні, із них пооблітав кахель. Плитка на кухні відпадає, бо мороз, сиро. Всю зиму ми були з вибитими рамами, під’їзд без вікон всю зиму», – розповідають мешканці будинку.

Окрім лютого холоду, у під’їзді небезпечно було ходити, бо відкриті віконні прорізи знаходяться на рівні східців.
Три тижні тому, після настирливих звернень, їх частково закрили бляхою.

Раніше людям обіцяли, що все зроблять до грудня 2017. Проте знову йде зима і знову все на тому ж місці.

«Ми звертались в обласну раду і отримали відповідь , що ваш лист відправлено на міську раду і вони дадуть відповідь.І з міської ради дійсно дали відповідь про те, що всі роботи будуть завершені у грудні. Ходили до мера на прийом , нас теж запевнили, що все буде зроблено, але знову іде зима і знову нічого не зроблено», – бідкаються люди.

Окрім того, у будинку протікає дах. Відремонтувати його людям теж обіцяли у цьому році. Декілька днів тому навіть привезли рулони покрівельного матеріалу, котрі мешканці оберігають від розкрадання .

Люди кажуть, що на горищі навіть знаходяться невідомо із чим балони та каністри. Початок робіт по ремонту даху їх не надто радує, вони бояться, що із дахом буде так само як із вікнами. А попереду зима. Кажуть , що готові уже на радикальні дії, аби їх почули.