Організація Червоний Хрест та ДСНС Дніпропетровської області оголосили про набір добровольців для співробітництва

Про це повідомила начальник сектору за зв’язками із ЗМІ ГУ ДСНС Дніпропетровської області Дарина Гречіщева під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».
Вона закликала мешканців області вступати в ряди волонтерів.

«Сьогодні ми оголошуємо про набір волонтерів і запрошуємо їх до співробітнцтва. Ми будемо набирати групи, які пройдуть навчання. Програма підготовки включає навики реагування на надзвичайні ситуації, використання первинних засобів пожежогасіння, курси першої домедичної допомоги. Будемо раді співробітничати з активними, відповідальними людьми, котрі не мають медичних протипоказань. Ми залучаємо наших волонтерів до навчання населення першої домедичної допомоги , до сумісних навчань із рятівниками, а також до проведення профілактичної роботи в школах, дитсадках, житловому секторі. В декотрих випадках ми залучаємо волонтерів до реагуваня, наприклад, вони чергують на масових заходах, під час новорічних свят і т.п.», – розповіла Дарина Гречіщева.

Командир загону швидкого реагування Червоного Хреста пояснила, що набір волонтерів відбуавється саме зараз, бо із настанням холодів діяльність волонтерських загонів значно активізується.

Бажаючі стати волонтерами можуть телефонувати: 096 864 39 39 – Дарина (ДСНС); 067 561 28 14 – Оксана (Червоний Хрест).