У павлоградців з’явився новий термін «окопавшийся полицейский» чи поліцейський в окопі 

Новий пристрій примусового зниження швидкості руху з’явився на дорозі по вул. Ватоліній у Павлограді. Точніше нічого нового там не з’явилось. Величезна вибоїна на дорозі традиційно і регулярно після дощу заповнювалась водою, котра не висихала тривалий час. У жовтні цього року на вулиці почався ямковий ремонт дорожнього покриття. Проте найбільш проблемне місце ремонтники чомусь оминули.

«Ми думали, що ремонтники тимчасово призупинили роботи і знову повернуться . Проте пройшов уже місяць після ямкового ремонту, дорожні майстри так і не повертаються, а «окопавшийся полицейский» примушує різко збавляти швидкість, бо оминути його ніяк», – розповідає водій, котрому щодня на своїй автівці доводиться долати проблемну ділянку дороги.

Він також додає, що дивним є той факт, що дорогу відремонтували на початку і в кінці, оминувши найбільш проблемну ділянку.

Довідково

У Павлограді на поточний ремонт доріг у 2017 році із міського бюджету виділено 9 млн грн. Про це раніше повідомляв заступник міського голови Віталій Мовчан.