На щастя, обійшлось легкими травмами

Пригода сталась 11 грудня у тертю зміну на шахті «Дніпровська» однойменного шахтоуправління. При підйомі пасажирських вагонеток по схилу гірничих виробок обірвався тяговий канат лебідки дороги канатної
надґрунтової універсальної. Про це повідомляє прес-служба ДТЕК.

«Працівники, що знаходились у вагонетках, не дочекавшись спрацювання гальмівного візка, почали вискакувати із людських вагонеток. Аварійна гальмівна система спрацювала і вагонетки зупинились. Троє працівників отримали легкі травми», – йдеться у повідомленні.

На місце пригоди оперативно прибула група 8-го воєнізованого гірничорятувального загону (ВГРЗ). Медики надали постраждалим першу медичну допомогу. Всі вони були направлені в Павлоградську міську лікарню №4, де проходять обстеження. За повідомленням прес-служби ДТЕК, загрози життю співробітників немає.

Точні обставини та причини пригоди з’ясовує спеціальна комісія у складі представників ДТЕК, Держпраці, Фонду соціального страхування від нещасних випадків, профспілки працівників вугільної промисловості та Незалежної профспілки гірників України.