Точніше за їх відсутність 

Цьогоріч на вулицях Павлограда не спостерігалось жодного вітального білборду ані з Днем Захисника України, ані з Днем Збройних Сил України. Чому так сталось ? Про це під час позачергового пленарного засідання міського голову запитав депутат від УКРОПу Артем Бакала.

«День Збройих Сил Ураїни – це свято у нас відзначається давно. Але чомусь знову не було вітальних білбордів. Хоча у жовтні я нагадував, просив. Чому знову якось так забули про це свято?», – запитав депутат.

Як один із можливих факторів відсутності білбордів міський голова назвав його відрядження на той час , мовляв не проконтролював. Він пообіцяв покарати працівника міськвиконкому, котрий відповідає за цей напрямок роботи.

«Приймається зауваження, в черговий раз приймається. Ну, можливо, тому, що моє відрядження було якраз. В інтернеті привітання було розміщено, на сайті, у ЗМІ . Але не було на білбордах. Я уже дав доручення і сьогодні ви будете поінформовані про покарання співробітника, який відповідає за цю роботу, для того,щоб в подальшому не повторилось. Особливо у цей період це дійсно актуально, привітання захисників, які на сьогоднішній день захищають нашу Батьківщину. Не тільки актуально, але й необхідно», – відповів міський голова.