У Павлограді за кошт міського бюджету харчуються лише школярі пільгових категорій 

Раніше безкоштовно харчувались всі школярі початкових класів

Чи варто харчувати дітей початкових класів безкоштовно? Чи не є це марне витрачання бюджетних коштів? Думки депутатів міської ради розділились.

За словами депутата Олександра Батурінця, в області лише два міста не виділяють бюджетні кошти на харчування дітей початкових класів. Він вважає, що це неправильно, діти 1-4 класів мають харчуватись безкоштовно.

«Дітей потрібно харчувати, бо інакше вони просто будуть голодні. У наш час не всі батьки можуть давати дітям гроші на харчування», – сказав Олекасндр Батурінець.

Іншої думки депутат міської ради та колишній директор школи №11 Тамара Уманська.

«Я сама стояла біля роздачі і примушувала дітей їсти. Чимало дітей не бажають їсти. Печінку не їм, сосиски не люблю… Батьки сварились на мене. Навіщо ви примушуєте їсти, йому стало погано. А от коли батьки дадуть дитині гроші, то вони знатимуть, що дитина буде їсти. Якщо тільки ми приймемо рішення, що 1-4 класи потрібно харчувати безкоштовно – це втрата бюджетних коштів», – сказала Тамара Уманська.

За її словами, якщо ї харчувати дітей безкоштовно, то це має бути не більше аніж молоко, сік, випічка.
На сьогодні у Павлограді за кошт міського бюджету харчуються 660 школярів пільгових категорій.

Коментарі   

-1 # Святий МиколаЙ 14.12.2017, 09:24
Дітей не ХАРЧУЮТЬ, а ГОДУЮТЬ ! Заголовок має бути таким: "Чи варто ГОДУВАТИ ...", або: " Чи ватро харчуваТИСЯ дітям..." Ганьба безграмотним павлоградським писакам!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата