Найдешевше буде навчитись грати на бандурі та балалайці 

У Павлограді із 2018 року платня за навчання в музичних школах зросте більше аніж удвічі – від 230 до 300 грн. Зараз мінімальна платня складає 100 грн. Про це повідомила заступник міського голови Олена Шуліка під час пленарного засідання депутатів.

«Ми не можемо більше утримувати платню за навчання в музичних школах на тому ж рівні. Ми не піднімали її уже упродовж трьох років. Ми орієнтуємось на музичні заклади області. Всі уже підняли платню ще із вересня із розрахунку 10% від мінімальної зарплати. Це виходить 320 грн. Але ми розуміємо, що зараз так різко підняти буде важко, тому є пропозиція 300 грн на більш популярних відділеннях – фортепіано, гітара, сольні співи, образотворче мистецтво. Мінімальну на інструментах – домбра, бандура, балалайка – 230 грн. Таку платню після всіх обрахунків запропонували самі керівники музичних шкіл», – сказала Олена Шуліка.

Пільгові категорії, як і раніше навчатимуться безкоштовно чи за 50% знижкою.
За словами Олени Шуліки у минулому році за оплату у музичних школах до бюджету надійшло 1,5 млн грн. Після підвищення місто отримає додатково ще 782 тис грн.

Довідково

У трьох музичних школах Павлограда навчаються більше тисячі дітей. Із них 151 – пільгова категорія.