У Павлограді триває активне будівництво так званих МАФів (малих архітектурних форм).

Триває також і боротьба з ними. Восени цього року проти МАФів повстали мешканці Дніпровської, в районі 40 років Жовтня. Тепер із заявою до міського голови та депутатів міської ради звернулись мешканці вул. Західнодонбаська. Люди висловились проти установки комплексу із п’яти МАФів.

«Ділянка дороги стала непроїзною через непродуманий план постановки МАФів, розміщення стихійного ринк. В результаті машини їздять по алеї, кругом сміття. Ми всі платимо податки, але бачимо чистоту лише в центрі. А у нас суцільні пустирища від зруйнованих дитсадків, пивні кіоски, торговий комплекс перетворився на громадський туалет, пішохідні доріжки більше 40 років ніхто не ремонтував» , – йдеться у заяві, котру оприлюднила під час пленарного засідання депутат Маргарита Абдулова.

Вона запропонувала створити комісію, котра проаналізувала б ситуацію.
Міський голова був не проти. Він також повідомив про те, що мав розмову із головою обласної ради і той пообіцяв, що бюджет області готовий виділити кошти на капітальний ремонт вулиць, в тому числі і Західнодонбаської.

«Я мав зустріч із головою обласної ради і домовились про фінансування капітального ремонту вулиць, в тому числі і Західнодонбаської . Сума ремонту складає близько 16 млн грн», – сказав міський голова.