Відкрити у Павлограді новий територіальний центр соціального обслуговування планувалось ще у 2014, потім у 2016 році.

Для цього за кошти обласного  бюджету взялись капітально ремонтувати одну із будівель на території колишньої військової частини. Замовник робіт – управління капітального будівництва обласної адміністрації.

Передбачалось, що переведення територіального центру у реконструйоване приміщення покращить надання соціальних послуг одиноким непрацездатним людям, зокрема дозволить задовольнити потреби у соціальній допомозі більшій кількості мешканців міста та покращить якість перебування пацієнтів у закладі. Адже на даний час терцентр розміщується на площах колишнього дитсадка по вул. Робітничій, 136. Вузькі коридори  є проблемими для пересуавння інвалідів-візочників.

У новому терцентрі передбачалось навіть 5 місць для безхатьків. 

На реконструкцію витратили 12 млн грн, проте  роботи так і не довели до логічного завершення. Зокрема, у будівлі передбачено електричне опалення, котре потребує окремої підстанції. Про це повідомив міський голова.

«Там питання в тому, що вони зробили електричне опалення. На сьогодні там необхідно окрему підстанцію, тому що потрібно потужність 300 кВт. І взагалі, хто придумав запхати тер центр у бур’яни», – сказав міський голова.

За його словами на наступний рік для завершення робіт передбачено 3 млн грн.

Читайте також: Депутати прийняли у комунальну власність міста будівлю нового терцентру