Про це повідомила директор школи Аліса Рябова під час засідання міськвиконкому. 

За її словами, проект із відновлення спортивного майданчика був розроблений ще два роки тому, проте кошти на його реконструкцію так і не виділяються.

«Два роки тому було розроблено проектно - кошторисну документацію з відновлення цього стадіону. Але вже другий рік поспіль ми розуміємо, що кошти на його реконструкцію ми не отримаємо. Це не лише моє прохання, а й всього колективу, в тому числі і батьківського. Питання є дуже нагальним і вкрай необхідним. У школі навчається 42 класи, уроки фізкультури тричі на тиждень. Діти не можуть займатись на спортивному майданчику, бо він є непридатним для проведення уроків і навіть небезпечним», – сказала Аліса Рябова.

У відповідь міський голова розповів про те, що майже увесь бюджет «з’їдають» соціальні виплати і що він їх (гроші) не ховає у мішках.

«У нас бюджет соціально спрямований. Ми не виділяємо кошти на стадіони, зате ми виділяємо на погашення боргу населення за тепло. Чимало іде на збільшення зарплат і на соціальні видатки. Поки що ми все з’їдаємо. Держава нас не дофінансовує у цьому плані. Ось вам і бюджет. Гроші є настільки, наскільки є. Я їх не ховаю десь у мішках у міськвиконкомі. Можете прийти і перевірити. Увесь бюджет перед вами. Нам, як ніякому іншому місту, приділяється увага обласного бюджету, фінансуються додатково проекти, але цього мало. На сьогодні до 50% економіки в тіні. Ми робимо все для того, щоб наповнювався бюджет», – сказав міський голова Анатолій Вершина.

Щоправда, все ж погодився із тим, що шкільний стадіон все-таки потрібно реконструювати. За його словами це має бути багатофункціональний спортивний двір із тренажерами, волейбольним майданчиком та тенісним кортом.

Більше того, на думку міського голови, такі ж багатофункціональні спортивні майданчики мають бути у всіх мікрорайонах міста.

Довідково

Вартість проекту по реконструкції шкільного стадіону школи № 9 складає 5,5 млн грн.