Принаймні така офіційна статистика станом на 14 грудня 

Про це повідомила головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Олена Дуднікова під час прес-конференції.
За її словами випадків захворювання грипом в місті не зареєстровано . Проте спостерігається сезонне зростання захворювання ГРВІ. Щотижня реєструється тисячу і більше випадків.

«Всього станом на 14 грудня по всіх амбулаторіях було зареєстровано майже 6 тис випадків ГРВІ, із них 4959 – серед дітей», – сказала Олена Дуднікова.

За її словами цьогоріч циркулюватиме вірус групи А та В. Так званого «свинячого грипу» не очікують.

«У цьому році циркулюватиме вірус групи А та В. Про свинячий грип мови немає. Ми не заспокоюємо, ми говоримо реальну картину. Проте люди мають розуміти, що здавалося б банальний вірус А чи В теж можуть призвести до важких наслідків. Це бронхіти, важкі пневмонії. А тому ні в якому разі не варто займатись самолікуванням», – наголосила Олена Дуднікова.

За її словами нерідко хворі ідуть в аптеку і просять дати їм ліки від тих чи інших симптомів. Цього робити не варто, бо перш ніж призначити лікування, хворого потрібно обстежити.
Медики радять при перших ознаках захворювання залишатись вдома , бо при дотриманні постільного режиму людина швидше одужує і не розносить інфекцію у колективи.