Проте не в сторону зменшення 

За повідомленням міського голови Анатолія Вершини вартість проїзду у міському транспорті переглянуть у наступному році, бо перевізники уже «нервують».

«Повернемось до цього питання у наступному році . Хоча наші перевізники наполягають на розгляді цього питання. Я переглядав пошту і бачив, що вони навіть звертаються із погрозами, що ми тягнемо із цим питанням. На сьогоднішній день пішла така тенденція по всій Україні. Ми тримали в ручному режимі тариф на пасажироперевезення . Паливно-мастильні матеріали виросли буквально за останній місяць відсотків напевне на 25. Бензин уже 30-50 грн. Потрібно буде переглядати. Наскільки і як, повернемось до цього питання після Нового року», – сказав міський голова підчас спільного засідання депутатських комісій.

Проїзд у громадському транспорті Павлограда здорожчав із 1 лютого 2017. А уже 16 серпня 2017 Павлоградський міськрайонний суд прийняв рішення про неправомірне підвищення платні за проїзд. Позов до суду подавала ГО «Громадський контроль». Міськвиконком не погодився із таким рішенням суду і у відповідь подав апеляцію. Проте і апеляційний суд Дніпра не задовольнив позов міськвиконкому і став на сторону активістів.

Матеріал за темою: Чи знизиться у Павлограді ціна проїзду у міському транспорті?

- Чи зменшиться вартість проїзду у міському транспорті після рішення апеляційного суду? , – запитав депутат міської ради Олександр Батурінець

- Громадська організація подавала позов до суду на порушення процедури, при котрій приймалось рішення, а не на саме підвищення тарифів, – відповів міський голова.

 

Коментарі   

+4 # Микола 20.12.2017, 15:37
А де Вершина побачив "бензин по 30-50 грн"? Дивився ціни по Україні - максимум 27.99 грн. А може просто - ніяк не нажеруться у "білому домі"?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата