При цьому зменшити кількість котелень за рахунок закриття малих, неефективних 

Систему теплопостачання Павлограда вивчило та проаналізувало Харківське науково-виробниче об’єднання «Термосистеми». І на підставі своїх висновків розробили ефективну схему теплопостачання міста.
Презентував схему під час спільного засідання депутатських комісій керівник проекту Микола Степанов.

«Ми вибрали 4 сценарії розвитку подій, 4 основні напрямки. Це централізоване теплопостачання, помірно централізоване , теплопостачання на основі сучасних електрокотлів та індивідуальне опалення на базі електричного, газового чи твердого палива», – сказав Микола Степанов.

За його словами у Павлограді система теплопостачання, у порівнянні з іншими містами, знаходиться у непоганому стані, хоча обладнання досить зношене і потребує заміни.

Науково-виробниче об’єднання вважає, що місту ефективніше було б залишити 7 основних котелень, збільшивши на них навантаження та переобладнавши сучасними котлами, бо великі котельні мають надлишки теплових потужностей.

Централізоване опалення варто комбінувати із різними джерелами – газовим, твердопаливним та електричним.
У випадку, якщо депутати схвалять запропоновану схему теплопостчачання міста , її відправлять на розгляд у Міністерство регіонального розвитку. А далі шукатимуть інвесторів.