Не обійшлось без поліціянтів 

Одного вихідного дня мешканці житлової багатоповерхівки по вул.Іскрівській у Павлограді побачили, що до окраси їхнього району – рідкісного канадського клена раптом підходять якість люди і починають активно пиляти під самісінький стовбур товсті гілки дерева. Таке нахабство, їх, звичайно, збентежило. Адже їх про це ніхто не ставив до відома. Хоча будинок належить ОСББ і за прилеглою територією вони доглядають самі.

Дізнатись про те, хто, з якою метою і чи є на це відповідні дозволи, спилює товсті гілки клена, їм так і не вдалось. Люди, що виконували роботи, сказали, що, мовляв, не зобов’язані цього робити.

«Дерево живе, жодної сухої гілочки на ньому не було. Це був розкішний канадський клен. Окраса нашого району. Біля нього любили фотографуватись перехожі. Неподалеку є дійсно аварійні сухі дерева, котрі ніхто чомусь не вирубує. І для того, щоб виконувати таку глибоку обрізку дерева, потрібні відповідні дозволи, в тому числі і еколога», - говорить мешканка будинку по Іскрівській, Валентина.

Людям нічого не залишалось як викликати правоохоронців. На вимогу поліціянтів робітники все ж показали дозволи за підписом міського голови. Виявилось, що роботи виконують працівники КП « Затишне місто».

Поліціянти стали на сторону людей. Кажуть, що всі дозволи на вимогу людей комунальники повинні були б надати.

Зрізавши декілька гілок «лісоруби» поїхали. Люди ж не розуміють, хто зробив такий висновок, що дерево дійсно аварійне.