Павлоградцям більше не доведеться воювати із газівниками 

Верховна Рада внесла зміни в закон Про забезпечення комерційного обліку природного газу. Тепер встановлювати загальнобудинкові лічильники природного газу газорозподільні компанії зможуть тільки за згодою співвласників багатоквартирного будинку. За закон №5722 проголосувало 325 народних депутатів,повідомляє прес-служба ВР.

Документ забороняє газовикам припиняти поставки газу в багатоквартирний будинок у разі ненадання співвласниками такого будинку згоди на встановлення загальнобудинкового лічильника.
Газорозподільні компанії зобов’язані забезпечити установку саме індивідуальних лічильників газу, а не загальнобудинкових.

Також закон передбачає можливість самостійного встановлення індивідуальних лічильників газу побутовими споживачами з наступною компенсацією таких витрат за рахунок коштів, які ними сплачуються за природний газ. Порядок такої компенсації встановлюватиме Кабмін.

При установці індивідуального лічильника в 2018 році компенсація за нього повинна бути виділена протягом 12 місяців.

Матеріал за темою: У Павлограді мешканці багатоповерхівки не дозволили газівникам установити загальний лічильник газу (ВІДЕО)