Ці люди трудяться на різних посадах, проте в силу своїх можливостей з перших днів війни і до цього часу допомагають бійцям, фронту та сприяють вихованню патріотів.

Президентську відзнаку «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» отримали вісім чоловік:

  • Ігор Зінько – лікар-отоларинголог, депутат міської ради, засновник і спонсор акції «Павлоград – синьо-жовтий назавжди».
  • Максим Нерсесов – член ГО «Павлоградська Самооборона», помічник-інструктор у складі батальйону «Госпітальєри».
  • Анастасія Пономаренко – співзасновник ГО ветеранів АТО «Хорт», активний член волонтерського руху.

  • Галина Аксініна – працює в ОАЕ, разом зі своєю родиною сконсолідували громаду українців в ОАЕ для допомоги Україні, організували поїздку-відпочинок родин загиблих в ОАЕ.
  • Валентина Шаламай – створила в Павлограді об’єднання «Кулінарна сотня - Павлоград». Упродовж трьох років виготовляють продуктові набори, які майже щотижня переправляють по всіх ділянках зони АТО.
  • Євген Грузінцев – з серпня 2014 і до цього часу є активним членом волонтерського руху. Передавав бійцям продукти харчування, тактичне спорядження, за власний рахунок закуповував для бійців необхідні речі для відпочинку в екстремальних умовах.
  • Олег Заворітний – лаборант з фізики в Павлоградській школі №17. Одним із перших добровольців брав участь в організації блокпосту на виїзді із Павлограда , ремонтував військову техніку, організовував збір волонтерської допомоги та відвозив її на фронт, неодноразово потрапляючи під артобстріл.
  • Юрій Гакк – з початку АТО організовував збір допомоги бійцям та на власному транспорті відвозив її на фронт. В одну із таких поїздок разом із товаришем потрапив у полон терористів, перебував у Донецьку в підвалі будівлі СБУ. Неодноразово піддавався катуванням , виводили на «розстріли», відрізали шматки вуха, потрапив до програми обміну та повернувся в Павлоград. Проте не припинив займатись активною волонтерською роботою.

Відзнаки волонтерам вручив міський голова Павлограда Анатолій Вершина.