Обіцяють безкоштовне навчання на високому рівні 

Начальник центрального відділення комплектування Національної гвардії України Віталій Проказа під час прес-конференції в ІА «Мост - Днепр» запросив мешканців Дніпропетровщини вступати на військову службу за контрактом. Він назвав основні вимоги для бажаючих потрапити в ряди Національної гвардії України.

«В першу чергу, це мають бути високовмотивовані люди, тому що служба в Національній гвардії передбачає виконання завдань по захисту прав та свобод наших громадян. Вік – від 18 до 40 років. Освіта – повна середня. Також необхідно бути фізично здоровим: потрібно пройти військово-медичну комісію УВС області », – розповів Віталій Проказа.

Він також запросив всіх бажаючих на безкоштовне навчання у профільні ВУЗи для отримання військової спеціальності:

«Національна гвардія України, котра сьогодні швидко розвивається, виховує чимало спеціалістів та професіоналів своєї справи за різними спеціальностями та напрямками. В першу чергу підготовкою кадрових офіцерів займається Національна академія Національної гвардії України , що знаходиться у Харкові. Це можуть бути як командири спецпідрозділів, так і командири, що займаються тиловим забезпеченням, психологічним забезпеченням. Навчання безкоштовне і проходить на досить високому рівні», – сказав Віталій Проказа.
Він також додав, що для детальнішого ознайомлення з умовами проходження служби можна відвідати їх відділ, розміщений на території військової частини 3021за адресою : вул. Надії Олексієнко, 46. Є також представництво на території Дніпропетровської обласної державної адміністрації на вул. Поля, 1 в Центрі допомоги участникам АТО на першому поверсі», – відзначив начальник відділення комплектування Нацгвардії України.