17 разів залізницю «мінували» 

За одинадцять місяців 2017 року на Придніпровській магістралі було зафіксовано 164 випадки несанкціонованих втручань сторонніх осіб у роботу залізничного транспорту проти 75 – за такий же період минулого року. Повідомляє прес-служба Придніпровської залізниці

«В результаті протизаконних дій затримані 624 поїзди загалом на 459 год. , залізниці завдано збитки майже на суму 2 млн 128 тис. грн (торік відповідно 181 поїзд на 159 год. 33 хв., збитки склали близько 875 тис. грн)», – йдеться у повідомленні.

Серйозною проблемою для залізничників цього року стало розкрадання елементів рухомого складу, інфраструктури та вантажів (124 випадки, або 76% загальної кількості). У порівнянні з 2016 роком їх кількість зросла в 2,5 рази (46 випадків).

Окрім того, у поточному році було зафіксовано 17 випадків, пов’язаних із повідомленнями про встановлення вибухових пристроїв на вокзалах, станціях чи у рухомому складі, а також виявленням застарілих боєприпасів. Невстановлені особи 13 разів накладали на колію сторонні предмети, тричі кидали їх у рухомий склад. Сім разів цього року щодо осіб, які перебували на залізничному транспорті, застосовувалося насильство під час хуліганських витівок чи злочинних дій.

Придніпровські залізничники нагадують, що несанкціоновані втручання у роботу залізничного транспорту становлять загрозу безпеці руху, довкілля, а також людей – персоналу залізниці, пасажирів і жителів населених пунктів, через які курсують поїзди. За хуліганські витівки неповнолітніх відповідальність несуть їх батьки та опікуни.