Ми народили стільки дітей, скільки нам Господь дав

Ще три мешканки Павлограда отримали звання «Мати - героїня». Згідно Указа Президента України почесне звання отримала: Ольга Соломаха ( п’ятеро дітей), Вероніка Соловйова (шестеро дітей) та Вікторія Гайбуллаєва (шестеро дітей). Нагороди жінкам вручив міський голова перед пленарним засіданням депутатів.

Вероніка Соловйова. Виховують із чоловіком шестеро дітей – четверо дівчаток та двоє хлопчиків. Найстаршій – 22 роки, найменшому – лише 5

- Велика сім’я – це дуже добре, це весело, це здорово. Діти дуже дружні. Вони із самого дитинства вчаться один з одним ділитись, допомагати, щось приємне робити, різні сюрпризи. Я сама не з багатодітної родини. Нас у сім’ї було лише двоє.

Вікторія Гайбулаєва. Виховує шестеро дітей

- Чисто по - людськи, звичайно, це важко, але все слава Богу, Господь допомагає. Господь нас учить, що діти – це благословення Боже, діти – це нагорода. Ми погодились, прийняли це все і народили всіх дітей, котрих нам Господь дав і намагаємось їх виховувати із Божою допомогою. Я не з багатодітної родини і мій чоловік теж.

Довідково

На Дніпропетровщині звання «Мати - героїня» отримали 35 жінок. Багатодітні сім’ї мають право на першочергове отримання житла, 50% знижки на комунальні послуги, додаткову оплачувану відпустку для одного з батьків.