Загальнонаціональний правопросвітницький проект «Я МАЮ ПРАВО!» реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів.

Мета проекту – підвищити юридичну грамотність українців та сформувати нову правову культуру в суспільстві. Це масштабна реформа правової свідомості, яка забезпечить сталий розвиток України як сучасної демократичної держави.

Завдання проекту не лише інформувати громадян про їхні права, а й навчати їх, як ці права захищати. В рамках проекту громадянам надаються чіткі й зрозумілі поради, як діяти, коли їх права порушують. Проект доводить, що держава може бути партнером для громадянина, і встановлює рівність перед законом для кожного українця.

Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту «Я МАЮ ПРАВО!», є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному. Адреса центру безоплатної правової допомоги в м. Павлоград: вул. Полтавська б. 129 оф. 105, 106 та 308. тел. 095 813 0356