Новорічні подарунки отримали понад 70 дітей, чиї батьки є учасника АТО, волонтерами, діти загиблих чи безвісти зниклих в зоні АТО.

Новорічне свято для дітей організовано павлоградським громадським об’єднанням воїнів АТО та волонтерів «Патріот». Захід пройшов у міському валеоцентрі.


Святкову програму для дітей із казковими персонажами, іграми та розвагами приготували творчі колективи валеоцентру.

По завершенню кожна дитина отримала новорічний подарунок.


До організації подарунків для дітей долучились волонтери та небайдужі павлоградці.

«Кошти , солодощі, речі приносили волонтери, небайдужі люди. Дуже допомогла нам українська громада ОАЕ. Вони завжди допомагають і дітям , і бійцям АТО», – розповіла tv-news.dp.ua волонтер Тетяна Найда.

Вона також додала, що загалом, у цьому році об'єднання «Патріот» на благодійні пожертви людей закупили новий одяг і взуття на 4180,00 грн 13-ти дітям Межиріцького інтернату, привітали подарунками 6 дітей-інвалідів, якими особисто опікується волонтер організації.

 

Коментарі   

0 # Дарья 29.12.2017, 20:28
Почему не всех детей пригласили? В позапрошлом году меня приглашали на каток и даже приходил мой папа и рассказывал детям про войну.Я бы не узнала, если бы не ходила в валеоцентр,и не была на этом празднике собакой.Было очень интересно почему не пригласили меня. Объясните пожалуйста.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Олена. 30.12.2017, 01:15
Тому, що свято організувала ГО "Патріот" для своїх дітей. Це був, такий собі, корпоратив. Ми ж не питаємо чого наших дітей на запрошують на ялинку ДТЕК чи на свято дітей бухгалтерів, наприклад, якщо ми не працюємо в ДТЕК. запрошуй, Дашо, свойого татка вступити до ГО "Патріот".
А діткам учасників ато давали запрошення на новорічне свято в "Мир". Якщо ні - запитайте чому в відділі культури міськвиконкому.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата