І знову за державні прапори 

Державні прапори мають бути в обов’язковому порядку і в належному стані, принаймні на двох мостах на в’їздах в місто. Відповідні доручення були дані раніше комунальним службам міста, із міського бюджету виділялись кошти. Проте, чомусь виникають проблеми.

- Мені вже соромно за це говорити. Вартість питання – 10 прапорів на одному мосту і 10 на другому, 20 прапорів. Ми уже про це говорили, кожен керівник комунального закладу за це розписувався. Особисто від себе попрошу винести догану відповідальному за цей напрямок роботи , щоб ми більше про це не говорили. У «Павлоград - світло» звертаюсь, вони говорять, що не закуплені , хоча кошти передбачені. Ми також говорили про те, що над фасадами наших комунальних закладів будуть прапори. Так повинно бути . Вони повинні там висіти постійно. Чому ми до цього питання постійно повертаємось? У чому справа?, – запитав депутат міської ради Ігор Зінько.

– Управлінню комунального господарства останнє попередження і міськсвітлу, яке відповідає за цей напрямок роботи. Наші прапори мають бути на місці і в належному стані. Я не думаю, що депутати не погодяться виділити більше коштів, аби вони були в запасі. Порвались – відразу поміняли. Це неподобство, – відповів міський голова.

Читайте також: Міський голова «розірве» «Павлоград - світло»