Напередодні Новорічних та Різдвяних свя, рятувальники 50-ї державної пожежно-рятувальної частини провели профілактично-роз’яснювальну роботу з населенням міста Тернівка.

Спілкуючись з городянами, співробітники ДСНС акцентували увагу на небезпеці використання несертифікованих гірлянд для прикрашання новорічних ялинок, на правильному оздоблені новорічної ялинки, нагадали про небезпеку, яку можуть нести піротехнічні вироби, хлопавки, бенгальські вогні.

«Щоб свято не обернулось лихом, будь ласка, дотримуйтесь елементарних правил пожежної безпеки! Купуйте новорічну продукцію тільки в офіційних місцях торгівлі, що має сертифікат якості. При використанні піротехнічних засобів, суворо дотримуйтеся інструкції по застосуванню. Не запускайте феєрверки, салюти та петарди перебуваючи в нетверезому стані, не дозволяйте дітям гратися з піротехнікою», – наголошували вогнеборці.

Для кращого засвоєння інформації співробітники Служби порятунку розповсюдили листівки «Дотримуйтесь правил безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят!».