На щастя, мін не виявлено, а «мінерів» шукає поліція

В цілому новорічна ніч у Дніпрі пройшла спокійно. Повідомив начальник сектору за зв’язками із громадськістю управління патрульної поліції у Дніпропетровській області Павло Карманов під час прес-конференції в ІА «Мост-Днепр».

«В період із 31 грудня по 1 січня патрульною поліцією було відпрацьовано 1471 виклик. Складено 598 адміністративних матеріалів, із них за порушення ПДР – 428. Сталось 13 ДТП без постраждалих та 3 аварії із потерпілими, 1 пограбування, 68 крадіжок, 40 бійок та 70 сімейних скандалів», – сказав Павло Карманов.

Новорічна ніч відзначилась також «мінуванням» вокзалів. Виклик надійшов близько 3-ї ночі 1 січня. Поліціянти разом із рятувальниками декілька годин перевіряли вокзали. На щастя, інформація не підтвердилась. Тепер «мінер» може посидіти за гратами років 6.

1 січня стався випадок зламу банкомата. Патрульних викликали співробітники одного із торгових центрів міста. Коли екіпаж приїхав, побачили біля банкомата чоловіка із предметом, схожим на ніж. Ним він намагався відкрити банкомат, заявивши, що той не видає йому гроші. Здаватись поліції чоловік не збирався, то ж довелось застосувати силу.