Пристрасть до ігор, в тому числі і комп'ютерних, вперше буде офіційно визнано Всесвітньою Організацією охорони Здоров'я як психічний розлад. 

Про це повідомляє «ВВС».

Повідомляється, що чорновий варіант документа описує цей стан як нав'язливу і регулярну потребу у грі, настільки гостру, що вона «перевершує за важливістю інші життєві інтереси». Деякі країни вже розглядають ігровий розлад як серйозну проблему для охорони здоров'я, і в багатьох з них — зокрема, в Британії — існують приватні клініки для такого роду пацієнтів.

Очікується, що в новому виданні «Міжнародної статистичної класифікації хвороб» буде зазначено, що для постановки подібного діагнозу нездорова ігрова залежність повинна спостерігатися протягом щонайменше 12 місяців, проте цей період може бути меншим, «якщо симптоми сильно виражені».

До речі, в Південній Кореї уже прийнятий закон , що забороняє дітям до 16 грати в онлайн-ігри з опівночі до шостої години ранку.
В Японії гравці отримують повідомлення в тому випадку, якщо витратили на гру певну кількість годин на місяць, а в Китаї великий інтернет-провайдер Tencent ввів обмеження на кількість годин, які діти можуть провести, граючи в найбільш популярні ігри.