Із павлоградськими гірниками, котрі уже дванадцяту добу голодують, сьогодні зустрілись представники ОБСЄ.

Зустріч пройшла у приміщенні міськвиконкому, де власне і проходить акція по безстроковому голодуванню двох гірників ДТЕК Павлогравдвугілля. Окрім голодувальників, Володимира Бугайова та Андрія Карпенка, у ній взяли участь гірники, котрі були, за їх словами, незаконно звільнені за те, що є членами новоствореної первинної профспілки гірників.

Представники ОБСЄ у подробицях розпитали про те, з якою метою гірники створювали нову профспілку, чому вирішили оголосити акцію по безстроковому голодуванню чи звертались до ДТЕК Павлоградвугілля і чи була хоч якась реакція з їх сторони. Поцікавились також позицією міської влади у цьому конфлікті і чи не було спроби вигнати голодувальників із приміщення міськвиконкому.

Після розмови із гірниками представники ОБСЄ вирішили зустрітись іще із керівництвом ДТЕК Павлоградвугілля. Свої висновки обіцяли оприлюднити у щорічному звіті та надати конфлікту розголосу.

Коментарі   

+3 # Билл 09.01.2018, 17:44
УКРОП отслюнявил бабосики))) Не удивлюсь, если эти представители свободно говорили а русском))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-2 # Орест 09.01.2018, 18:48
Ви не повірите, але "эти представители" були із перекладачем і вільно говорили на англійському
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-3 # Антон 10.01.2018, 18:45
Не варто пояснювати, це або шістки, або гріються біля керівництва, або хочуть бути керівниками, що де Білл, що ті хто нижче. Це не роботяги.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Билл 10.01.2018, 20:48
Цитую Антон:
Не варто пояснювати, це або шістки, або гріються біля керівництва, або хочуть бути керівниками, що де Білл, що ті хто нижче. Це не роботяги.

А ты отрабатываешь подачку Станько? Что он тебе обещал? Доступ к городскому бюджету, быдло ты невоспитанное
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Евгений 10.01.2018, 21:55
вы вообще адетватный человек ? без мата общаться умеете ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Билл 10.01.2018, 22:20
Цитую Евгений:
вы вообще адетватный человек ? без мата общаться умеете ?

а ну ка, просвятите в каком месте вам мат мерещится? Или вам шампанское в голову бить с нового года не перестает?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Евгений 10.01.2018, 22:52
А вы быдлом всех подряд называете ? или только тех кто вам не нравиться?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Билл 10.01.2018, 23:11
Цитую Евгений:
А вы быдлом всех подряд называете ? или только тех кто вам не нравиться?

Начнем с того, что первые оскорбления написал Антон. Но вы это предпочли не видеть).
Ну и для вашего общего образования: почитайте значение и происхождение данного слова. Думаю для Вас станет новостью, что оно не относится к матерным.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Марат 10.01.2018, 09:39
сколько заплатили представителям ОБСЕ за эту встречу?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Шахтер 10.01.2018, 12:53
Достали уже эти "голодающие поволжья" сами работать не хотят и другим не дают
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Максим 10.01.2018, 21:56
Интерестно, кому они не дают работать ?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Влад 11.01.2018, 12:37
два афериста решили попиаристя перед выборами. Но самое интересное ,что ни один реальный шахтер не пришел их поддержать
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата