Як ми уже повідомляли із гірниками, котрі оголосили безстрокове голодування 9 січня поспілкувались представники ОБСЄ.

Вони детально розпитали гірників про причини такої акції. Володимир Бугайов та Андрій Карпенко розповіли, що на такий крок їх штовхнуло незаконне звільнення та тиск на членів новоствореної профспілкової організації. Після розмови із гірниками представники місії ОБСЄ вирішили зустрітись іще із керівництвом ДТЕК Павлоградвугілля. 10 січня така зустріч відбулась. Про що спілкувались далі у повідомленні прес-служби ДТЕК Павлоградвугілля. 


Представники міжнародної місії цікавилися, як підприємство виконує свої зобов'язання перед працівниками.

Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:

- На сьогоднішній день на вуглевидобувних та допоміжних підприємствах ДТЕК Павлоградвугілля трудиться близько 25 тис. співробітників. За підсумками 2017 року наш колектив видобув рекордну кількість вугілля –
20 млн. тонн. У 2017 році ми перечислили в бюджети міст і районів 3 млрд 485 млн грн податків. Наші працівники в повному обсязі та своєчасно отримують заробітну плату. Але так було не завжди. Всі пам’ятають шахтарські страйки 90-х. Коли 12 років тому прийшов власник, відзразу ж було виплачено всю заборгованість по заробітній платі. Сьогодні шахтарі Західного Донбасу – одні з найбільш високооплачуваних гірників в Україні з середніми заробітками на 50% більше, ніж у галузі, і майже удвічі більше, ніж у середньому в Дніпропетровському регіоні. Перегляд зарплат здійснюється щорічно. За 2017 рік заробітна плата співробітників шахтоуправлінь ДТЕК Павлоградвугілля виросла до 14 800 грн.

При такому рості продуктивності нам вдаєтся динамічно знизити рівень виробничого травматизму. З 2005 року він знижений більш ніж утричі, смертельний травматизм – у 3,5 рази . Досягнути таких показників вдалося завдяки відношенню компанії до безпеки праці своїх співробітників. Життя та здоров'я кожного працівника для компанії пріоритет №1. За ці 12 років інвестиції ДТЕК в охорону праці склали близько 1,5 млрд грн. Але, не тільки фінансування допомогло досягти таких показників. Знаходячись під землею, кожен співробітник несе відповідальність не тільки за своє життя, але і за життя сотень своїх колег. Коли на кону безпека багатьох людей – ми застосовуємо найсуворіші дисциплінарні покарання до порушників.

Представників ОБСЄ також цікавили взаємовідносини керівництва з нещодавно створеною профспілкою.

Сергій Воронін, генеральний директор ДТЕК Павлоградвугілля:

- Ми завжди працюємо в законодавчому полі України, дотримуємося в усіх випадках процедури звільнення, встановленою діючим трудовим законодавством. Ми впевнені, що будь-які питання повинні бути вирішені в правовому полі і готові аргументовано захищати свою позицію у відповідних інстанціях.

Делегатам міжнародної місії – Войтеку Кідлсу та Людівін Эст’єн, були надані всі основні показники роботи вугледобувноuj підприємства, факти виконання соціальних гарантій та зобов'язань перед працівниками ДТЕК Павлоградвугілля. Також, генеральний директор запропонував представникам ОБСЄ відвідати одне з вугледобувних підприємств і власними очима побачити в яких умовах працюють люди і поспілкуватися з співробітниками, але делегати запевнили, що їм достатньо інформації, і вони розділяють позицію компанії в плані вирішення конфліктів у правовому полі.

Коментарі   

-5 # Шахтер 12.01.2018, 17:43
Встретились и удостоверились, что голодающие - обманщики и манипуляторы
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Лена 12.01.2018, 22:54
Наглый, лживый дететековский ублюдок завел свою долгоиграющую пластинку.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Юрий 12.01.2018, 23:09
Врет наглец и не краснеет. А оклады подавляющего числа рабочих вспомогательных участков в 5.500, 5.700 грн.? Это так он оценивает их значимость? Премиями нагоняют зарплату чтобы рабочий не фига не мог сосчитать, а себе при такой системе кладут в карманы сотни тысяч. Работяги гонятся за премией, иначе останется голый оклад и плучают травмы и увечия.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+3 # Антон 12.01.2018, 23:26
Правильно решили не ехать на шахту, наверняка знают, что подсунут какую нибудь шестерку сладкоречивую.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Леон 14.01.2018, 18:03
Отключите Бугайову интеренет)) А то он тут засоряет эфир своими каментами)) Пускай лучше расскажет о том на кого реально работают Ахмеров и Карпенко - засланные казачки с луганды))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Житель Павлограда 14.01.2018, 22:27
У аферистов, спонсируемых УКРОПом не получилось переманить ОБСЕ на свою сторону, так они подключили армию ботов себя выгораживать в сми)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата