Він перебуває в реанімаційному відділенні 

У приміщенні Павлоградського міськвиконкому уже 15 добу голодують двоє гірників (один із них колишній) ДТЕК Павлоградвугілля.
Акцію по безстроковому голодуванню Андрій Карпенко та Володимир Бугайов оголосили ще 29 грудня 2017 року. Причиною для такого кроку, за словами голодувальників, став тиск та безпідставні звільнення членів новоствореної профспілки гірників.

Сьогодні стан здоров’я Володимира значно погіршився. Медики, що приїхали за викликом, почали надавати медичну допомогу (ставити крапельницю) прямо у приміщенні міськвиконкому. Після чого на ношах винесли до карети швидкої допомоги.

За словами Володимира, погіршення самопочуття він відчув ще декілька днів тому. Медики теж попереджали, що аналізи невтішні і пропонували виходити зі стану голодування.
На даний час Володимир перебуває в реанімаційному відділенні 4-ї міської лікарні. Другий учасник акції Андрій Карпенко голодний страйк не припинив.

Читайте також: Голодним страйком гірників зацікавились представники ОБСЄ

Читайте також: Голодний страйк павлоградських гірників підтримали народні депутати та анархісти

Коментарі   

-16 # Шахтер 12.01.2018, 20:36
Сам виноват. Строить жертву же гораздо интересней, чем работать..
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+8 # Виктор 12.01.2018, 22:10
Уймись, урод.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+9 # Юрий 12.01.2018, 22:14
Фашист!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+5 # Антон 12.01.2018, 22:29
Сволочь ты видно редкая.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+7 # Лена 12.01.2018, 22:36
Ублюдок.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Іван 12.01.2018, 22:16
Треба було зарядку щоранку робити, все було б добре. Он, Карпенко робить, тому все в порядку зі здоров'ям.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+5 # Антон 12.01.2018, 22:17
Засохни, мразь!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-7 # Люда 12.01.2018, 22:31
Что и следовало ожидать. Хотя может 20000 от УКРОПа стоят такого риска?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-2 # Шахтер 14.01.2018, 17:58
Набежало укроповских проплаченных защитников... Хоть бы разобрались за кого щимят http://vlasti.net/news/274051
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Микола 14.01.2018, 21:13
Це із серії "У Мойші дочка повія!"
Мойша: "У мене немає доньки, є лише син!" (Але кому це цікаво).
Тупа проплачена брехня, яку розповсюджує купа проплачених штатних і позаштатних ахметівськіх "шісток"
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-2 # Шахтер 14.01.2018, 22:21
Цитую Микола:
Це із серії "У Мойші дочка повія!"
Мойша: "У мене немає доньки, є лише син!" (Але кому це цікаво).
Тупа проплачена брехня, яку розповсюджує купа проплачених штатних і позаштатних ахметівськіх "шісток"

Это мне говорит УКРОПовский проплаченый Ыксперт? Карпенко и не скрывает своих связей с оккупированными территориями)) А вы боитесь снять свои розовые очки)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
-1 # Игорь 14.01.2018, 17:58
это очередной пиар ход? Кто "лечение" оплачивает"?))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Микола 14.01.2018, 21:17
Якби це був "піар ход", то той, хто оплачує, нарисувався б сам. Щоб ти так "піарився" до кінця своїх днів!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Игорь 15.01.2018, 11:05
так нарсовались с первых дней) Партия Укроп всем местным составам)
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
0 # Местный гопник 15.01.2018, 21:54
Цитую Игорь:
это очередной пиар ход? Кто "лечение" оплачивает"?))

придется платить из тех денег, что за акцию заплатили))
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+1 # Влад 15.01.2018, 11:03
и зачем такие жертвы ради партии Укроп? Они хотят смены власти в городе, а этих голодающих используют как пешек
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата