у випадку, якщо його вина буде доведена

У Павлограді триває судовий процес у справі колишнього керівника КП «Управління ринками» Георгія Маслєннікова.Його звинувачують у зловживанні становищем та хабарництві.

Згідно обвинувального акту Георгій Маслєнніков, перебуваючи на посаді керівника КП «Управління ринками», пообіцяв підприємцю посприяти у вирішенні питання щодо розміщення тимчасової торговельної споруди (МАФа). Потрудитись обіцяв не безкоштовно, а за «винагороду» у 80 тис грн. За словами прокурора, винагороду керівнику комунального підприємства передали, а от обіцяне виконати не встиг, бо потрапив у поле зору правоохоронних органів.

Судовий процес у справі розпочався ще у липні 2017 року. За цей час були опитані свідки (члени комісії по наданню дозволі на встановленні МАФів) та потерпілий.
Допит свідків ще триватиме. Не сказав своє слово ще і обвинувачений.

Голова ГО «Самозахист підприємців» Володимир Анікєєв, котрий був присутній на останньому судовому засіданні, вважає, що якщо вина Георгія Маслєннікова буде доведена, то до відповідальності потрібно притягти іще декілька чоловік, бо у корупційній схемі не могла бути задіяна лише одна людина.