Чоловік бив дітей та примушував вступати з ним у статеві зносини 

Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та відхилив апеляційну скаргу 40-річного громадянина, який обвинувачується у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.153 та ч.3,4 ст.152 КК України (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинене щодо малолітньої; зґвалтування).
Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

Упродовж 2009-2014 років чоловік, діючи всупереч загальнолюдським нормам моралі, неодноразово вчиняв розпусні дії та ґвалтував двох малолітніх доньок (1995 та 1997 року народження) своєї співмешканки, які перебували під його повним психологічним впливом через страх застосування фізичної сили.

«Зазвичай під дією алкоголю вітчим бив дітей та примушував вступати з ним у статеві зносини природним та неприродним способом. Не знаходячи підтримки рідної матері, дівчата часто тікали з дому та про насильство у сім’ї розповіли лише працівникам навчальних закладів та правоохоронним органам», – йдеться у повідомленні прокуратури.

Дзержинський районний суд міста Кривого Рогу, вислухавши доводи обвинувачення, яке підтримувалось Криворізькою місцевою прокуратурою №1, визнав чоловіка винним у скоєнні вказаних злочинів та призначив покарання у вигляді 13 років позбавлення волі.

Підсудний не погодився з таким рішенням суду та подав апеляційну скаргу. Апеляційний суд Дніпропетровської області підтримав позицію прокуратури області та залишив вирок суду першої інстанції без змін.