При потребі 22, працює лише 9 суддів 

У Павлоградському міськрайонному суді навантаження на кожного суддю перевищені більше аніж удвічі, у кримінальних справах – більше аніж утричі. Про це повідомив суддя - спікер Павлоградського суду Мар’ян Мицак під час прес-конференції.

«Навантаження на кожного суддю перевищені більше аніж удвічі. У кримінальній юрисдикції жахливо – більше аніж утричі. І в результаті громадяни скаржаться чому моя справа так довго слухається. Тому і слухається довго, що справ величезна кількість. У кримінальних справах ще одна проблема в тому, що привозять осіб, що перебувають під вартою у залу суду тільки двічі на тиждень. Працюючих три судді, неможливо за два дні вирішити таку кількість справ», – сказав Мар’ян Мицак.

Суддя-спікер вважає, що на такий стан справ вплинуло декілька факторів, в тому числі і судова реформа. У суддів, які призначались у 2011-2013 році завершились повноваження. У павлоградскому суді повноваження закінчились у 9 суддів.
Разом із тим, за словами Мар’яна Мицака, в інших містах області справи ще гірші.

«Якщо дивитись по показниках на рівні області , то у порівняні із іншими судами Павлоградський виглядає досить пристойно і показники одні із кращих в області», – відзначив суддя-спікер.