Тепер в напрямку селища Соснівка курсуватиме лише один маршрут – №4 

Таке рішення 24 січня затвердили члени міськвиконкому під час засідання. За повідомленням транспортного відділу міськвиконкому, автобус №17 перестане курсувати не раніше, як через 15 днів із моменту прийняття рішення.

«Згідно діючого порядку перевезення пасажирів, із моменту прийняття рішення про закриття маршруту має пройти не менше 15 днів, аби люди знайшли собі альтернативу як добратись кудись при потребі», – розповіли tv-news.dp.ua у транспортному відділі.

Перед цим перевізник має розмістити в автобусах відповідне оголошення.
Маршрут закривають, як було сказано, через його нерентабельність.

«Там іде по паралельній вулиці 4-й маршрут. Більшість людей і так їздять 4-м маршрутом, бо той графік, який був на маршруті №17, не влаштовував більшість мешканців Соснівки. В середньому на одному рейсі проїздило 15 чоловік. Це потік однієї вулиці , але ми не можемо працювати на одну вулицю», – пояснили у транспортному відділі.

Перевізник «Совтур», котрий здійснював пасажироперевезення за маршрутом №17, не проти закриття. Каже, що через погані дороги він там уже «убив» автобус.

Коментарі   

0 # Любов 26.01.2018, 18:32
Три дні поспіль рахую кількість пасажирів, які їдуть о сьомій годині ранку у місто цим маршрутом.Виходить 45 чоловік без діток, які сидять у мами на колінах. Дуже багато школярів. І не лише до дванадцятої школи доїжджають,а добираються до інших шкіл міста. . А перевізник то раніше зазначеного часу відправляє транспорт, то значно пізніше, то зовсім знімає автобус. А ще були цікавинки, коли з 17 маршрута автобус заїжджав на маршрут №4 і забирав пасажирів з зупинок цього маршрута і повертався на вул Яворницького переповнений вщерть.
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Любов 26.01.2018, 18:32
У дні, коли були замети і автобус не виходив на маршрут, або допускалися значні запізнення транспорту, телефони, вказані для контакту з перевізником мовчали. І, навіть, особисті телефони обох Зінченків мовчали, а в цей час на зупинках стояли і мерзли люди. А скільки разів поламані автобуси проторохкотівши по маршруту зупинялися, диміли, а пасажири пересаджувались до інших автобусів . І де ж тоді були працівники транспортного відділу?
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата
+2 # Любов 26.01.2018, 18:33
Ну і нащо було хапати маршрут, де все було налагоджено, а попереднього перевізника влаштовували і дороги, і рентабельність .І водій гарний був - інтелигентний, турботливий, працював без запізнень і обслуговував на вищому рівні. Ми згадуємо тебе кожного дня, Олександре!.

Соромно за транспортний відділ, який не знає поняття "параллельно". И погляньте на карту, знавці! На маршрут 17 сходилися пасажири з вул Горняцької, Фрунзе, Сергєєва-Ценського, купи провулків., а не лише длинючої вул им.Дмитра Яворницького. Працівнички!
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата