Більше 90% правопорушень на міських дорогах розкриваються за допомогою камер відеоспостереження. Допомагає зовнішнє спостереження розкривати також і інші кримінальні злочини.

Запити із поліції на отримання матеріалу із камер відеоспостереження до міськвиконкому надходять щотижня. Про це повідомив заступник міського голови Олександр Родіонов.

«Близько 90% ДТП розкриваються, якщо встановлена камера відеоспостереження. Видно буквально все, як їхала машина, хто винен, який номер автомобіля і ввести в оману слідство майже неможливо», – сказав Олександр Родіонов.

За його словами найближчим часом в місті планують встановити ще 7 камер зовнішнього відеоспостереження. І тоді всі в’їзди в місто будуть під пильним оком відеокамер.

Міський голова Анатолій Вершина запропонував також звернутись до голів ОСББ та квартальних комітетів, аби вони попрацювали із людьми і установили відеокамери у своїх дворах, кварталах.

«Потрібно працювати із квартальними, головами ОСББ. Зберіться і встановіть собі камеру на своєму подвір’ї. Купіть і ми її включимо у загальну мережу. Це ваша безпека. В будь-який час ви будете бачити, що у вас у дворі, що із вашим транспортом. Хто приходить», – сказав міський голова.