В місті уже два роки немає лікаря онколога.

Аби мотивувати медика приїхати в Павлоград, для нього виділили житло. Це однокімнатна службова квартира по вул. Кравченка на базі колишньої сімейної амбулаторії. Проте через 5 років лікар зможе його приватизувати. Окрім того, майбутній онколог отримуватиме муніципальну надбавку до зарплати. Розповіла начальник відділу охорони здоров’я Павлограда Олена Герасименко.

«Інформацію про те, що забезпечимо лікаря квартирою ми направили до департаменту охорони здоров’я, до медичної академії Дніпра і навіть до обласного онкологічного центру. Проте, питання залишалось невирішеним. Можливо, проблема не лише у житлі, а й зарплаті. Зарплата лікаря-онколога після інтернатури буде 3,800 грн. Аби заохотити лікаря, міська влада вирішила доплачувати йому муніципальну надбавку з міського бюджету – щомісяця додатково 2 тис грн. Тобто зарплата лікаря становитиме 6 тис грн», – сказала Олена Герасименко.

За її словами ця інформація була направлена у всі інстанції.

До речі

Службове житло, під котре переобладнали колишню сімейну амбулаторію по вул. Кравченка, уже отримали 10 лікарів, в тому числі і лікар – патологоанатом, котрого не було в місті уже 10 років.