У червні 2015 року Павлоградський міськрайонний суд виніс вирок Олексію Юношеву – 8 років позбавлення волі.

Юношева визнали винним у скоєнні замаху на убивство. Восени 2014 року, неподалеку ТЦ «Гулівер» він розстріляв із пістолета Олександра Шевченка. Постраждалий вижив.

«Справа Юношева на повторному розгляді після скасування вироку Вищим спеціалізованим судом. У 2015 році Павлоградський суд виніс обвинувальний акт стосовно Юношева Олексія. Після чого його захисником була подана апеляційна скарга. Апеляція в частині винесення покарання залишена без змін. Вирок набув чинності. Але Юношев повторно оскаржив у касаційній інстанції – Вищому спеціалізованому суді. Зараз такого уже немає. Але Вищий спеціалізований суд 21 листопада, в останні дні своєї роботи прийняв рішення і вирок скасував , спрямувавши його на новий судовий розгляд – в суд першої інстанції. Слухання справи розпочалось заново», – розповів суддя-спікер Павлоградського міськрайонного суду Мар’ян Мицак.

За його словами, тепер уже знову обвинувачуваний Юношев, як і раніше перебуває під вартою. Чи буде йому зараховуватись день за два за Законом Савченко, невідомо.