Європейські стандарти ми не подужали, бо для цього потрібні сотні сотень мільйонів гривень 

Про це повідомив начальник КП «Павлоградводоканал» Олександр Карпець.

«Вода перевіряється регулярно. За тими радянськими нормами, які ще діють до цього часу, централізована вода відповідає нормам «вода питна». 5 років тому в Україні була постанова перейти на європейські стандарти оцінювання якості води, там їх 138 показників. Ця постанова вийшла, але була похована глибоко і далеко, бо перелаштувати всі водоканали під європейські стандарти не зміг ніхто. Для цього потрібно не сотні ,а сотні сотні млн. грн, щоб все це досягнути. Тому ця постанова була відмінена, спочатку наклали мораторій, потім продовжили і ми користуємось тим ГОСТом, який є зараз. Якість води стара заяложена тема», – сказав Олександр Карпець.

За його словами якість води на виході набагато краща, аніж ми її отримуємо у квартирах. Адже водопровідні труби не мінялись більше 50 років.

Довідково

Водопровідно-каналізаційне господарство Павлограда має розгалужену мережу водопостачання: 247,9 км водопровідних мереж; 261,3 км каналізаційних мереж; 2 водопровідно-насосні станції; 21 каналізаційні насосні станції; 1 каналізаційна очисна станція.