Представники Дніпровського офісу місії ОБСЄ в Україні продовжують моніторити ситуацію стосовно колишніх працівників підприємства, котрі заявили про незаконність їх звільнення та в знак протесту, брали участь у мітингах.

Це питання обговорювалось під час зустрічі представників ОБСЄ , Людівін Естьєн та Атіли Молнера, із генеральним директором ДТЕК Павлоградвугілля Сергієм Вороніним. Це уже друга така зустріч.

Матеріал за темою: Представники ОБСЄ зустрілись із керівництвом ДТЕК Павлоградвугілля

За повідомленням прес-служби ДТЕК Павлоградвугілля, Сергій Воронін в черговий раз підкреслив, що заяви про незаконне звільнення працівників не відповідають дійсності.

«Ми завжди працюємо в законодавчому полі України. Звільнені були порушниками техніки безпеки та трудової дисципліни. При цьому, у всіх випадках ми дотримались процедури звільнення, встановлену діючим трудовим законодавством. Усі передбачені колективним договором та КЗоТ виплати при звільненні були здійснені в повному обсязі », – цитує слова генерального директора прес-служба підприємства.

На підтвердження своїх слів, представники ДТЕК Павлоградвугілля надали відповідні документи.

Представники ОБСЄ також дізнались, що на даний час проходять попередні судові засідання, в ході яких кожна сторона викладає свою позицію.

Нагадаємо, що у січні цього року представник ОБСЄ зустрічались із учасниками акції по безстроковому голодуванню. Тоді учасники акції заявляли, що оголосили голодування на знак протесту проти незаконних утисків та звільнень членів новоствореної профспілкової організації гірників.

Матеріал за темою: Голодним страйком гірників зацікавились представники ОБСЄ

Коментарі   

-3 # Андрей 06.02.2018, 17:01
А эксперты видели как активисты зарплату получают? https://www.youtube.com/watch?v=exaUye3xW54
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата