Автомобіль зіткнувся із дорожнім відбійником, перекинувся і повис на ньому 

Пригода сталась 06 лютого на трасі Київ-Луганськ-Ізварине, поблизу села Карабинівка, Павлоградського району.

О 22:20 павлоградські рятувальники виїхали на ліквідацію наслідків цієї надзвичайної події. По прибуттю на місце було встановлено, що легковий автомобіль «SUZUKI Grand Vitara» здійснив зіткнення з дорожнім відбійником, внаслідок чого перекинувся на дах та пасажирською стороною завис на металевому огородженні. Повідомляє начальник управління із надзвичайних ситуацій Павлограда та району Олександр Миславський.

«Надзвичайники, під керівництвом досвідченого начальника чергової зміни Максима Третьякова, за допомогою буксирувального тросу зняли з відбійника і перевернули автомобіль на колеса, прибрали його з проїжджої частини та здійснили всі заходи щодо попередження виникнення пожежі. До прибуття підрозділу ДСНС, постраждалого водія, що знаходився у нетверезому стані, каретою «швидкої» було доправлено до міської лікарні», – йдеться у повідомленні.

Рятувальники звертаються до учасників дорожнього руху із проханням бути уважними на дорогах та нагадують, що відрізок автошляху Булахівка-Карабинівка є вкрай небезпечним.