Міська влада каже, що зможуть це зробити лише після позитивного рішення суду 

Із проханням повернути у власність римо-католицької громади костел святого Архангела Михаїла, що по вул. Робітничій у Павлограді до депутатів міської ради звернулись представники римо-католицької парафії у Павлограді.

Депутати погодились лише передати приміщення у позичку терміном на 49 років. На даний час костел належить місту.
Згідно інформації Павлоградського історико-краєзнавчого музею, костел збудований у 1896 році на кошти нотаріуса Карла Гебта. Служби в костелі тривали до революції 1917 року. У Радянські часи костел використовувався в якості складів. Реконструювали храм римо-католицькі священнослужителі та віряни.

За словами міського голови Анатолія Вершини історична довідка не є підставою для передачі костела у власність римо-католицької громади.

«Є історична довідка, але вона, на жаль, не має офіційного підтвердження про те, що цей костел належав римо-католицькій громаді. Представники католицької церкви просили передати їм це приміщення у власність. Кожен депутат буде вирішувати,своє бачення висловлювати. Моя особиста позиція – я не проти того, аби передати і нехай вони займаються. Але, на жаль, ми не можемо передати, бо у них немає підтверджуючих документів про те, що воно колись належало їм», – сказав міський голова .

Як розповів tv-news.dp.ua настоятель римо-католицького храму у Павлограді отець Домінік, від позики на 49 років вони не відмовляються, але паралельно звертатимуться до суду, аби довести своє право на власність будівлі костела.