Колектив 4-ї міської лікарні Павлограда звернувся до народного депутата України Павла Кишкаря із проханням розібратись в конфліктній ситуації.

Мова йде про призначення на посаду головного лікаря 4-ї міської лікарні.

Невизначена і напружена ситуація триває із липня 2017 року. До цього часу обласна рада, котрій підпорядковується медичний заклад, так і не визначилась із кандидатурою, а конкурс проводився із порушеннями. Медики просять при проведення конкурсу дотримуватись процедури, визначеної законом.

Зокрема 27 грудня 2017 року вийшла постанова Кабміну, в котрій чітко визначений порядок призначення головних лікарів за участю колективу, громадськості, обласної ради на рівних умовах. При проведенні конкурсу ця умова не дотрималась. А це є підставою вважати його не легітимним.

«10 липня , коли у мене закінчився контракт, був призначений конкурс на заміщення посади головного лікаря 4-ї лікарні. Цей конкурс не легітимний , бо призначати головних лікарів мають право лише згідно постанови Кабміну.. Тобто на цей конкурс в однаковій кількості мали б зайти члени обласної ради , члени колективу і члени громадських організацій. Цього не було. Конкурс складався із 10 чоловік заангажованих під обласну раду. Конкурс згідно Постанови Кабміну уже буде важко заангажувати», - розповідає в.о. головного лікаря 4-ї міської лікарні Марина Костюкова.

Колектив медичного закладу хоче бачити на цій посаді Марину Костюкову. Свою позицію вони висловлювали на мітингах під облрадою, у зверненнях в різних інстанціях.

«Це прохання всього нашого колективу. На сьогоднішній день той керівник , котрий є зараз, він має бути на цьому місці, бо ми бачимо результат. Колектив хоче, щоб продовжувались ті починання , котрі розпочала Марина Гаральдівна . А така невизначена ситуація лихоманить нас всіх, не дає нормально працювати. Ми вже прийшли до того часу, коли народ має сказати своє слово і ми це слово говоримо», – розповідають медпрацівники лікарні.

На підтримку Марини Костюкової до обласної ради звернулось чимало колективів, організацій в тому числі і волонтери та АТОшники. Адже лікарня активно допомагає нашим бійцям із перших днів війни.

Народний депутат пообіцяв активно втрутитись у ситуацію.

«Я звертався до обласного керівництва і нам пообіцяли організувати зустріч у більш широкому колі, аби управління охорони здоров’я ж пояснили ситуацію. А ми пояснимо їм свою позицію. Головне дотримуватись визначеної законом процедури, ми ж не вимагаємо нічого більше. Ось закон , дотримуємось його і відповідно до нього проводьте призначення. Ми з ними зустрінемось і передамо їм і документи і свою позицію. А вам подякую за наших хлопців, думаю, що кожен був дотичний до того, що ці люди живі та здорові. Намагаємось тепер вам віддячити за вашу працю, що ви нам допомагали», – сказав Павло Кишкар.

До речі

У цей час  під стінами облради знову проходить мітинг на підтримку Марини Костюкової.